• Podorapid, spray - 100 ml, Pedibaehr

Podorapid to profesjonalny preparat do stóp do stosowania przed zabiegiem podologicznym.

Dzięki wysokiej zawartości mocznika, szybko i skutecznie zmiękcza zrogowaciały naskórek. Wskutek jego działania wyraźnie zostaje zaznaczona granica pomiędzy zdrową a nadmiernie narośniętą tkanką. Zgrubiały naskórek nabiera żółtawej barwy, ułatwiając pracę skalpelem i bezpieczne usunięcie modzeli.

Ten profesjonalny preparat do stóp charakteryzuje się bardzo szybkim działaniem – już kilka sekund po spryskaniu podeszwy stopy, zaczyna działać. Podorapid jest przeznaczony tylko do profesjonalnego użytku podczas zabiegów podologicznych.

Składniki i ich działanie
Pedibaehr Podorapid zawiera: 20% stężenie mocznika, alantoinę.

·         Mocznik – stężenie mocznika zastosowane w preparacie do stóp Podorapid bardzo silnie zmiękcza zrogowacenia, ułatwiając ich usunięcie skalpelem. Wykazuje również działanie keratoliczne: rozszczepia łańcuchy keratyny, rozluźniając warstwy rogowe. Dodatkowo łagodzi podrażnienia i charakteryzuje się działaniem przeciwświądowym i przeciwbakteryjnym. 20% stężenie mocznika jest stosowane jedynie w preparatach do stóp do usuwania zrogowaceń.

·         Alantoina – pochodna kwasu moczowego, nie wywołuje alergii i podrażnień. Intensywnie nawilża, koi i regeneruje skórę stóp. Alantoina wygładza i zmiękcza naskórek. Dodatkowo ma właściwości higroskopijne, czyli umiejętność wiązania wilgoci.


Sposób użycia

Na czystą i osuszoną skórę podeszwy należy nanieść preparat. Po kilku sekundach ściągnąć zmiękczone zrogowacenia skalpelem. Podorapid jest preparatem zabiegowym, przeznaczonym tylko do profesjonalnego użytku w gabinetach podologicznych.

Cechy produktu:

·         Skutecznie zmiękcza zrogowaciały naskórek

·         Doskonałe przygotowanie do pracy skalpelem w celu usunięcia nadmiernych zrogowaceń

·         Szybkie działanie

·         Przeznaczony tylko do profesjonalnego użytku

·         Produkt nie zawiera środków zapachowych

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Podorapid, spray - 100 ml, Pedibaehr

  • Marka: Pedibaehr
  • Kod produktu: 1.4.02-01
  • Dostępność: Na stanie
  • 35,00zł