• Maska arganowa do włosów -   250 ml

Maska do włosów zawiera naturalny olej arganowy, zwany złotem Maroka. Ten ekskluzywny składnik maseczki działa wielokierunkowo, wzmacnia, nabłyszcza i odbudowuje włosy. Poprawia również kondycję skóry głowy podrażnionej przez łupież lub nadmiernie suchej. Ponadto włosy stają się sprężyste, bardziej odporne na działanie szkodliwych czynników.
Maska arganowa zawiera wiele składników pielęgnacyjnych m.in. antyoksydant – witaminę E, w dwukrotnie większej ilości niż oliwa z oliwek, posiada również kwasy omega-6 i omega-9 będące nienasyconymi kwasami tłuszczowymi (NNKT), które regenerują barierę hydrolipidową naskórka oraz uzupełniają niedobór ceramidów.
Maska arganowa do włosów – powody dla których warto ją używać:
– włosy odzyskują połysk utracony wskutek niekorzystnego działania niektórych kosmetyków oraz czynników środowiskowych
– łatwo rozczesują się i poddają modelowaniu
– włosy nabierają sprężystości przez co zmniejsza się ich łamliwość i skłonność do rozdwajania końcówek
– wygładza się ich struktura i nie obciąża włosów

Zastosowanie:
Zanim maska arganowa do włosów zostanie zaaplikowana, należy dokładnie umyć i osuszyć włosy ręcznikiem. Następnie maska do włosów powinna być w niewielkiej ilości naniesiona i delikatnie, okrężnymi ruchami wmasowana we włosy i skórę głowy. Maseczkę należy pozostawić na 15 -30min. Dla wzmocnienia działania przykryć włosy foliowym czepkiem i owinąć ręcznikiem w ten sposób dobrze wniknie w strukturę włosów. Następnie należy ją dokładnie spłukać w przypadku kontaktu z oczami, natychmiast przemyj je wodą.

Maseczka arganowa do włosów powinna być stosowana 1-2 razy w tygodniu. Przy włosach bardzo suchych i zniszczonych po każdym myciu jako kilkudniowa kuracja (w zależności od potrzeb od 5 do 7 dni), potem 1-2 razy w tygodniu

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Maska arganowa do włosów - 250 ml

  • 40,00zł