•  Mastervit, Akuna

Całe spektrum witamin z grupy B, wysoka zawartość witamin C i E oraz indyjskiego żeń-szenia pomaga w zachowaniu dobrego fizycznego
i psychicznego samopoczucia, wspomaga rewitalizację i korzystnie wpływa na funkcjonowanie układu immunologicznego, dostarcza energii.

Produkt Mastervit to witaminowy suplement diety z dodatkiem ekstraktów z ziół, zawierający czynne witaminy w większości rozpuszczalne w wodzie. Odpowiednia kombinacja zawartych w produkcie witamin i ekstraktów ziołowych wpływa na jego wyjątkowe działanie.
Napój wspiera wiele funkcji naszego organizmu. Dzięki wysokiej zawartości witaminy C i E poprawia samopoczucie fizyczne i psychiczne, rewitalizuje i stymuluje układ odpornościowy oraz dodaje energii.
Zadaniem Mastervit jest dostarczenie odpowiedniej ilość antyoksydantów, które chronią przed niekorzystnym działaniem wolnych rodników.

W połączeniu z Alveo i Onyx Plus może być pomocny również w tak zwanym drenażu przestrzeni międzykomórkowej. Tą drogą witaminy transportowane są do komórek, a jednocześnie w znacznym stopniu pomagają w oczyszczaniu tych miejsc. Powinniśmy utrzymywać nasz organizm w stanie równowagi. Do drenażu potrzebne są jednak substancje odżywcze najwyższej jakości i właśnie zioła pomagają w optymalnej „dystrybucji” witamin i minerałów, przez co możliwe jest wykonywanie tej ważnej funkcji.

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Mastervit, Akuna

  • Marka: AKUNA
  • Kod produktu: AK03
  • Dostępność: Na stanie
  • 115,00zł


Tagi: Akuna, Mastervit