• syNeo 5 - Deo- Antyperspitant, Pedibaehr

- Brak podrażnień
- Działa do 5 dni
- Zatrzymuje pocenie i nieprzyjemny zapach
- Nie zawiera środków zapachowych
- Klinicznie przebadany
- Do stóp i pach

Niezależna, najbardziej uznana na rynku niemieckim Organizacja Konsumencka „Stiftung Warentest” potwierdziła skuteczność działania antyperspirantu SyNeo 5 w redukcji nadpotliwości i nieprzyjemnego zapachu.

W teście przeprowadzonym w styczniu 2011 roku potwierdza właściwości tego produktu podawane przez producenta. SyNeo 5 rzeczywiście ogranicza wydzielanie potu redukując również związany z tym przykry zapach (zarówno pod pachami, jak też na stopach). Należy przy tym podkreślić, że SyNeo 5 stosowane jest raz na pięć dni, zapewniając pełną ochronę przez cały ten okres, nie wywołując przy tym – w odróżnieniu od niektórych innych preparatów- żadnych podrażnień skóry.

Składniki aktywne: izopropyl alcohol, aqua, aluminium chloride, aluminium chlorohydrate, glycerin, propylene glycol, alcloxa, triclosan, dimethicone copolyol.

Sposób użycia: używać wieczorem raz na 5 dni po kąpieli, starannym wytarciu i dokładnym wysuszeniu. Spryskać 3-4 razy, rozprowadzić ręką dezodorant i pozostawić do wyschnięcia.

poj. 30 ml

 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

syNeo 5 - Deo- Antyperspitant, Pedibaehr

  • Marka: Pedibaehr
  • Kod produktu: 1.1.03
  • Dostępność: Na stanie
  • 62,00zł