• Ochronna pomadka do ust, dr Nona
Zazwyczaj pomadkę do ust wybieramy kierując się kolorem, uważając, że jest jedynie kosmetykiem upiększającym. Ale przecież wszyscy wiemy jak wrażliwe są usta, dlatego potrzebują one nie tylko upiększenia, ale i pielęgnacji oraz troski.
Zewnętrzna warstwa ust jest niezwykle cienka, gruczołów potowych nie ma tutaj wcale – wilgotność wargom zapewnia ślina. Gruczołów łojowych również jest niewiele, dlatego wargi są z reguły suche. Lekkie niedopatrzenie, a wargi stają się suche i popękane, zwłaszcza na mrozie lub upale. Należy również dodać, że skóra ust zawiera tylko nieznaczną ilość pigmentu, a w związku z tym jest praktycznie niezabezpieczona i bezbronna wobec szkodliwych promieni słonecznych.
Pomadka do ust firmy Dr. Nona odpowiada wszelkim normom współczesnej kosmetyki. Delikatna, jedwabista konsystencja pomadki pozwala na łatwe nakładanie, doskonale pokrywa usta, nie rozpływa się, nie rozmazuje na konturach, a ponadto zapewnia prawidłową pielęgnację i jest odpowiednio trwała. Barwniki, jak również inne komponenty, są pochodzenia naturalnego i są korzystne dla zdrowia. Kobiety, które stale malują usta, w ciągu roku niepostrzeżenie „zjadają” całe pomadki, a jeszcze „pomagają” im mężczyźni, kradnąc z ust ukochanej upragniony pocałunek.
Pomadka firmy Dr. Nona nie jest, jakby się wydawało na pierwszy rzut oka, zwyczajna pomadką. Do  jej wytworzenia zastosowano najnowsze osiągnięcia nauki. Uczeni z kliniki „Lenom” nadali jej całkowicie nowe, unikalne właściwości. Główną wartością pomadki jest wykorzystanie znajomości działania kompleksu bioorganomineralnego, który dostarcza poprzez skórę odpowiednie ilości bioantyoksydantów do naszego organizmu, w naturalny sposób stymulujących system immunologiczny, pomagający bronić się przed stresorami. Wspomagają też samoobronę komórek przed wolnymi rodnikami, a to znaczy przed starzeniem się i przed pojawieniem się zmutowanych komórek, pomagają zachować Młodość, Piękno i Zdrowie.
TERAZ NIE TYLKO TY OPIEKUJESZ SIĘ SWOIMI USTAMI, ALE I TWOJE USTA OPIEKUJĄ SIĘ TOBĄ.
Substancje o działaniu przeciwzapalnym, znajdujące się w pomadce do ust, pozwalają ją wykorzystać nie tylko jako kosmetyk pielęgnacyjny, do obrony i regeneracji sił witalnych organizmu, ale również jako środek bakteriobójczy w różnego rodzaju zadrapaniach, przecięciach, drobnych ranach na skórze, przy stłuczeniach, oparzeniach, itd. Pomadka skutecznie działa przeciw wysypkom wywołanym wirusami Herpes, w tym i na opryszczkę narządów rodnych. Działa regenerująco na śluzówkę naszego organizmu. W tym przypadku należy skorzystać z bezbarwnej pomadki nadającej się również dla mężczyzn i dzieci.
Miękki, delikatny, pociągający zapach, przywraca wargom naturalny koloryt zniszczony długotrwałym stosowaniem zwykłych szminek. Usta odzyskują nasycona, równomierną barwę, są odpowiednio wilgotne, nie wysychają, nie pękają i zawsze zachowują zdrowy i pociągający wygląd.
NIE ZAWIERA PARABENÓW !
Sposób użycia: Nanieść cienką warstwę na usta.
UWAGA!
Ponieważ pomadka do ust zawiera kompleks bioorganomineralny stała się bardziej łamliwa. Należy stosować ją bardzo delikatnie i ostrożnie wysuwać pomadkę, tylko na kilka milimetrów. Nakładać delikatnie, miękko. Nie naciskać!
Opakowanie: 4 g
 

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Ochronna pomadka do ust, dr Nona

  • Marka: dr Nona
  • Kod produktu: NN20
  • Dostępność: Na stanie
  • 91,00zł