• Dezodorant Lord, dr Nona

Dezodoranty Dr Nona dla Panów charakteryzuje bardzo delikatny, miły i naturalnie świeży morski zapach. Tak jak wszystkie produkowane przez firmę Dr Nona preparaty, w swoim składzie zawierają kompleks bioorganomineralny i system autotroficzny. Działanie dezodorantu (antyprespirantu) trwa minimum 12 godzin i nie znika po kąpieli. Dezodorant Lord poprzez działanie kompleksu bioorganomineralnego i zawartych w nim olejków aromaterapeutycznych, oddziałuje aktywnie na życiowe funkcje całego organizmu.
Odznacza się naturalnym, czystym zapachem. Po nałożeniu dezodorantu na skórę pod pachami, gdzie naczynia krwionośne znajdują się płytko, pojawia się lekki przyjemny chłodek. To dokonuje się energetyczne oczyszczenie naszych meridianów (linii energetycznych biegnących wzdłuż ciała). Później ciało zaczyna odczuwać wzrost energii i przypływ nowych sił fizycznego "ja". Oddziałuje aktywnie na wszystkie życiowe funkcje organizmu, pobudzając go i dodając energii.
Ze względu na delikatny zapach może być łączony z perfumami czy wodą po goleniu firmy Dr Nona. Dodatkowo nie zawierają alkoholu. Dezodorant LORD - bardzo delikatny i miły, neutralny, świeży zapach.

poj. 95 ml

Napisz opinię

Uwaga: Proszę nie używać znaków HTML!
    Zły           Dobry
Captcha

Dezodorant Lord, dr Nona

  • Marka: dr Nona
  • Kod produktu: NN15
  • Dostępność: Na stanie
  • 76,00zł